RAUW ALEJANDRO WYSTĄPIŁ NA GRAN CANARII

Celebryci na Kanarach Imprezy

Rauw Alejandro – światowa gwiazda muzyczna, bardzo popularny m.in. na Wyspach Kanaryjskich wystąpił 16 października 2021 roku na stadionie miejskim Ciudad Deportiva de Maspalomas. 

Podczas prezentacji programu imprezy burmistrz Conchi Narváez podkreślił znaczenie powrotu ważnych wydarzeń do miasta turystycznego „w celu odzyskania normalności i jako działania promocyjnego dla gminy, ponieważ ważne jest, aby destynacja oferowała tego typu duże imprezy jako reklama i atrakcja turystyczna oraz to, że pochodzi z ręki światowej klasy artysty jest gwarancją sukcesu”.

Ze swojej strony promotor koncertu David Navarro położył szczególny nacisk na rodzinną formułę wydarzenia skierowaną do wszystkich odbiorców oraz znaczenie wydarzenia na scenie międzynarodowej.

Rauw Alejandro – mając zaledwie 28 lat, piosenkarz, autor tekstów, tancerz i producent rozpoczął swoją karierę w 2014 roku, zawsze nawiedzając różne gatunki, takie jak reggaeton, hip hop, dancehall, latynoski trap, a także pop. Rauw urodził się w Palma Sola, skromnej dzielnicy na północy Puerto Rico w 1993 roku. Jego ojciec był gitarzystą, a matka chórzystką. Jak opowiadał w jednym z wywiadów, od dziecka miał edukację muzyczną. 

Jego współpraca między innymi z Seleną Gomez (Baila Conmigo), Anuelem AA (Reloj) i Camilo (Tattoo), jest teraz znana, jego piosenki Que le dé, wraz z Nicky Jam i Fantasías, z Farruko, zakończyły konsolidację go jako artysty międzynarodowego. Artysta był nominowany do czterech nagród Premios Juventud i czterech nagród MTV MIAW.

Zobacz VIDEO:

https://twitter.com/i/status/1449148240163708932

Fot. maspalomas.com