SHAKIRA NAGRAŁA TELEDYSK NA TENERYFIE

Celebryci na Kanarach

6 czerwca 2021 roku jedna z najbardziej znanych światowych piosenkarek Shakira nagrywała swój najnowszy teledysk na Teneryfie. Artystka na północy wyspy w okolicy La Orotavy ma jeden ze swoich domów wraz z mężem, znanym hiszpańskim piłkarzem Gerard Piqué.

Według nieoficjalnych informacji planem zdjęciowym do teledysku kolumbijskiej supergwiazdy Shakiry była plaża Abama (gmina Guía) lub Duque (gmina Adeje). 

Międzynarodowa gwiazda promuje turystykę na Teneryfie. Dodatkowo wizyta Shakiry związana jest też z wydarzeniem promocyjnym parku wodnego Siam Park, uważanego od siedmiu lat przez użytkowników Trip Advisor za najlepszy na świecie, który pod koniec maja 2021 r. został ponownie otwarty. Pojawiły się doniesienia, że gwiazda została zaproszona do pokazania m.in. swoich umiejętności surferskich. Zobacz video na Facebook’u Shakiry:

https://www.facebook.com/shakira/videos/170591588364951

Foto: Facebook/Shakira

W 2014 roku Shakira i jej słynny mąż piłkarz Gerard Piqué przyjechali na wakacje na Teneryfę. Wtedy tak bardzo zauroczyli się wyspą, że postanowili kupić tutaj jeden ze swoich domów. Willa znajduje się w El Rincón, Valle de la Orotava, tuż nad oceanem. W pobliżu ich rezydencji jest sporo pól bananowych i piękna playa Bollulo. Jak na gwiazdy przystało w ich luksusowej willi nie brakuje prywatnego lądowiska dla helikopterów.

Szacuje się, że kolumbijska piosenkarka sprzedała ponad 75 milionów albumów i singli, co czyni ją jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii.