DZIEWCZYNA PUTINA ODNALEZIONA NA TENERYFIE

Aktualności

Miejsce pobytu rzekomej dziewczyny Władimira Putina, byłej mistrzyni olimpijskiej w skoku o tyczce i działaczki rosyjskiej armii, Yeleny Isinbajewej, było nieznane od ponad roku, ale teraz według ustaleń El Digital Sur przebywa ona Teneryfie.

Dotychczas w mediach było wiele spekulacji na temat tego, gdzie mieszkała lub ukrywała się. Niektórzy sugerowali, że przebywa w jednym z krajów, w którym urodziła się dwójka jej dzieci, inni twierdzą, że była widziana w Monako. Ale ​​EL DIGITAL SUR potwierdził, że dziewczyna Putina mieszka na Teneryfie.

Kanaryjski portal pisze, że podobno kobieta prowadzi bardzo dyskretne życie, mieszka w luksusowym kompleksie na Teneryfie i nie można powiedzieć, czy nadal jest bezpośrednio związana ze swoją pozycją wojskową, czy nie, ponieważ w ostatnich wypowiedziach rzecznika Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Marka Adamsa ani tego nie potwierdzono, ani nie zaprzeczono.

Mimo oskarżeń i powiązań z rosyjską armią Yelena Isinbajewa nadal reprezentuje Rosję w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim. Miejsce pobytu Jeleny Isinbajewej od ponad roku było nieznane ogółowi społeczeństwa, za wyjątkiem jej przełożonych i krewnych.

Według anonimowych źródeł EL DIGITAL SUR „jej przełożeni w armii udzielili jej bezterminowego urlopu za zasługi w krwawej agresji na Ukrainę”.

27 lutego 2023 roku gazeta Currenttime.tv napisała, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nałożył sankcje na 164 osoby fizyczne i 85 osób prawnych Federacji Rosyjskiej za „popieranie rosyjskiej inwazji na kraj na dużą skalę”, zatwierdzając odpowiednią decyzję Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO). Jedną z nich jest major Yelena Isinbajewa.

Yelena Isinbaeva ma na swoim koncie 28 rekordów świata w skoku o tyczce, jest dwukrotną mistrzynią olimpijską i czterokrotną halową mistrzynią świata w skoku o tyczce.

Jelena Isinbajewa jest także członkinią rządzącej partii „Jedna Rosja”, która ma ogromną władzę w podejmowaniu decyzji politycznych. Podobno jest też czynnym oficerem rosyjskiego Ministerstwa Obrony w stopniu majora, który oficjalnie przyznano jej w maju 2015 roku.

Znana jest z tego, że popiera władze rosyjskie i zawsze popierała każdą proponowaną przez nią decyzję o charakterze politycznym. W 2018 roku była członkiem grupy wsparcia Władimira Putina podczas jego kampanii prezydenckiej.

Foto: Eldigitalsur.com