„LORO PARK” NA TENERYFIE OTWARTY

Turystyka

Po kilku miesiącach przerwy został otwarty Loro Park w Puerto de la Cruz na Teneryfie. Nastąpiło to 1 maja dla wszystkich.

Park zaprasza zwiedzających od czwartku do poniedziałku w godzinach od 9.30 do 17.30. W pozostałych dniach bramy Loro Parku są otwarte tylko dla turystów ze statków wycieczkowych. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa Ilość osób, które będą mogły wejść jednocześnie do obiektu zostanie w pierwszym etapie ograniczona.

Loro Park to prywatny ogród zoologiczny z wieloma gatunkami ptaków i zwierząt. Są tu m.in. papugi, goryle, jaguary, tygrysy, surykatki, szympansy, żółwie. Turystów przyciągają też nietypowe pokazy np.  delfinów i orek, papug, fok i lwów morskich.

Na razie na południu Teneryfy nie zostanie otwarty Siam Park, zaliczany do jednej z największych podobnych atrakcji w Europie. Obiekt zajmuje powierzchnię 185 tys. m2 i jest stylizowany na wzór tajskich kurortów. Są tu gigantyczne zjeżdżalnie, które prowadzą przez akwaria z milionami małych rybek oraz znajdujący się przy wejściu basen z fokami.

Fot. Facebook/Loro Park Zoo in Tenerife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *