WIDOWISKOWY POKAZ DRONÓW NA LA PALMIE

Aktualności

Takiego pokazu wiele osób jeszcze nigdy nie widziało. Dlatego Santa Cruz de La Palma zaparasza na podniebne widowisko w wykonaniu 200 dronów.

Wydarzenie zaplanowano na 25 listopada 2023 roku. Do tradycyjnej ceremonii uroczystego włączenia oświetlenia świątecznego, która rozpocznie się o godzinie 21 dodano ekscytujący spektakl powietrzny zorganizowany przez Departament Imprez Rady Miejskiej.

W ten sposób La Palma dołącza do szeregu różnych kanaryjskich miast decydujących się na futurystyczny pokaz światła i kolorów za pomocą technologii dronów, uzupełniając to fajerwerkami. W poprzednich latach takie pokazy zorganziowano m.in. na Teneryfie i Gran Canarii.

ZOBACZ VIDEO NA NASZYM KANALE NA YOUTUBE I SUBSKRYBUJ:

Centralnym punktem tego bezprecedensowego pokazu będzie Avenida Marítima w Santa Cruz de La Palma, a konkretnie skrzyżowanie z Calle Apurón.

200 oświetlonych dronów wzniesie się na wysokość 115 metrów nad ziemią, zapewniając zapierający dech w piersiach pokaz ruchomych obrazów bez ingerencji w przestrzeń powietrzną wyspy.

Po pokazie uczestnicy będą mogli rozkoszować się nocą muzyki i atmosfery w samym sercu stolicy, ze specjalnym hołdem dla legendarnego Luisa Miguela.

Rada Miasta zaprasza mieszkańców, turystów i gości z sąsiednich wysp do wzięcia udziału w tym wyjątkowym widowisku, rozpoczynającym świąteczne uroczystości na La Palmie.

Foto: palma.es