PRYWATNE LINIE LOTNICZE NA KANARACH

Samoloty Turystyka

W środku wakacji 2021 roku ruszyła prywatna, kanaryjska linia lotnicza Lattitude Hub, która została stworzona przez 14 biznesmenów hotelowych z Teneryfy i La Palmy.

Linia zaczęła działalność lotem pomiędzy lotniskami Madryt-Barajas i Tenerife South. Pierwszym samolotem w prywatnej flocie jest Airbus 319, który wystartował ze stolicy Hiszpanii. Kanaryjska linia lotnicza uruchomiła trasę ze swojego premierowego programu do destynacji na półwyspie.

– Dołączamy do Wysp Kanaryjskich z miejscami docelowymi na półwyspie i w Europie w przystępnych cenach, ze zróżnicowanym i wysokiej jakości obsługą w samolocie Airbus A319 obsługiwanym przez One Airways, który dzieli tę ekscytującą przygodę poprawy łączności Wysp Kanaryjskich. Narodziliśmy się jako sojusz 14 przedsiębiorców turystycznych z Wysp Kanaryjskich po ponad sześciu latach wspólnego rozwoju projektu. Pod koniec 2019 roku powstała LATTITUDE HUB, SA, spółka matka, która obejmuje naszą markę i składa się w sumie z 14 hotelarzy z Teneryfy i La Palmy oraz One Airways – czytamy na stronie internetowej linii lotniczych.

Foto: lattitudehub.com