PROMOCJA FILMU Z JLO NA GRAN CANARII

Aktualności Celebryci na Kanarach Media i muzyka

Netflix rozpoczął promocję filmu, który światowej sławy piosenkarka Jennifer López nakręciła w 2022 roku. Niektóre sceny powstały na Gran Canarii.

Niektóre sceny do filmu nagrywano na ulicach San Cristóbal i Bravo Murillo. Jak informowaliśmy wcześniej na portalu nakanarach.pl zdjęcia obejmowały m.in. lokalizacje w stolicy Gran Canarii, Arucas, aeroklubie i Meloneras. Część zdjęć nagrano też na początku 2022 roku w luksusowej wilii w Monte León, na południu Gran Canarii, gdzie powstaje także hiszpańska i czeska wersja reality-show pt. Love Island. W stołecznej dzielnicy Vegueta wiosną zdjęcia z udziałem JLo przerwano po wybuchu epidemii Covid-19 wśród członków ekipy zdjęciowej. Wówczas światowa gwiazda Jennifer López natychmiast opuściła wyspę prywatnym samolotem.

Od początku marca 2022 roku wznowiono kręcenie scen do filmu fabularnego pt. „Matka”, którego współproducentem i z udziałem aktorskim piosenkarki Jennifer López na Gran Canarii.

W tym filmie Jennifer López wciela się w rolę matki, która jest wynajętą ​​zabójczynią i po pewnym czasie zdoła żyć w spokoju i całkowitej anonimowości. Ale nadchodzi czas, kiedy jej córka, którą musiała oddać do adopcji, aby nie przyszli po nią wrogowie, jest w niebezpieczeństwie, więc jest zmuszona wrócić do działania. „Matka” opowiada historię byłej zabójczyni, która wychodzi z ukrycia, by uratować syna.

Jest to największa tegoroczna europejska produkcja Netflixa.

Film akcji pt. „Matka” ma być emitowany na Netflixie przed końcem 2022 roku.

Foto: Materiały prasowe