PREMIERA NAJNOWSZEGO TELEDYSKU SHAKIRY Z TENERYFY

Media i muzyka Więcej informacji

Shakira zaprezentowała w połowie lipca 2021 roku premierę teledysku do swojego najnowszego singla „Don’t Wait Up”, który został nagrany w maju br. na Teneryfie. 

Kolumbijska piosenkarka wybrała tę wyspę, aby pokazać ją zarówno ze względu na jej bajeczne krajobrazy, z ujęciami plaż, takich jak Abama, jak i lokalizacje z licznymi udogodnieniami, takimi jak Siam Park, gdzie gwiazda pokazała, że ​​również pływać na desce surfingowej.

Najnowszy teledysk Shakiry został nagrany w maju tego roku, w tygodniu poprzedzającym ponowne otwarcie największego parku wodnego na świecie Siam Parku. Utwór „Don’t Wait Up” został wydany przez wytwórnię Sony na arenie międzynarodowej i jest głównym singlem z jej nadchodzącego, dwunastego albumu studyjnego. To także jej pierwszy singiel całkowicie po angielsku od czasu „Try Everything” w 2016 roku.

Zobacz VIDEO:

Źródło: Youtube

Podczas dni zdjęciowych do najnowszego teledysku kolumbijska piosenkarka nocowała w hotelu Abama w Guia de Isora na zachodnim wybrzeżu Teneryfy z Gerardem Piqué, jej partnerem i znanym zawodnikiem FC Barcelona, ​​w towarzystwie ich dwójki dzieci.

To jednak nie pierwsza ich wizyta na Teneryfie, gdyż w 2014 roku para kupiła olbrzymią rezydencję na północy wyspy z widokiem na ocean, otoczoną plantacjami bananów, położoną na szczycie klifu w El Rincón, w dolinie Orotava, którą następnie sprzedali.

Pierwsza wizyta Shakiry na wyspie była w 2006 roku, kiedy zagrała koncert dla 35 tys. fanów na stadionie piłkarskim CD Tenerife w Santa Cruz, który był ostatnim etapem jej trasy Oral Fixation. Wówczas kolumbijska gwiazda mówiła w mediach, że zakochała się w tej urokliwej wyspie.

Foto: Shakira