NASZE ARTYKUŁY TAKŻE NA PORTALU WP.PL

Więcej informacji

Od sierpnia 2023 roku redakcja NaKanarach.pl rozpoczęła oficjalną współpracę z największym polskim portalem wp.pl. Oznacza to, że także tam będą publikowane nasze najpopularniejsze artykuły z Wysp Kanaryjskich, które zobaczą miliony czytelników w Polsce.

Od prawie dwóch lat działalności jedynego na archipelagu polskiego portalu i gazety NaKanarach.pl stale rośnie nam liczba czytelników. Teraz nasze materiały pojawiają się także na stronie Wirtualnej Polski.

https://turystyka.wp.pl/s/nakanarach-pl/podejrzana-lodz-pod-polska-bandera-plywala-wokol-wysp-kanaryjskich-6935798251305472a

Według badań Mediapanel w 2023 roku portal wp.pl jest najchętniej czytaną w Polsce stroną internetową w kategorii: Informacje i publicystyka – ogólne, którą wybiera prawie 36 procent użytkowników internetu w Polsce.

To samo badanie pokazuje, że pierwszym źródłem informacji dla internautów w Polsce jest portal Wirtualna Polska, który odwiedza ponad 10 milionów rzeczywitych użytkowników. Jednocześnie wp.pl należy do stron, które przyciągają na najdłużej z całego TOP10 w tej kategorii.

Fot. Screen z wp.pl